פרסום באתר | facebook | כניסה | English
המטפלים במרכז
מאת צוות המרכז   

 

המאפיין של מטפלי המרכז לרפואה מסורתית, הוא המחוייבות ללמידה ולפיתוח דרכי טיפול ייחודיות

כל מטפלי המרכז מצויים באופן קבוע בתהליך של למידה והתפתחות אישית. אנו נוהגים לחלוק בידע, לחפש ביחד דרכים חדשות ליישום הידע המסורתי, ולעודד תהליך של הפרייה הדדית, לצד מסלול הלמידה האישי של כל אחד מהמטפלים. במרכז לרפואה מסורתית אנו מאמינים כי מטפל טוב הוא מטפל שלומד, חוקר, צומח ומתפתח. מטפל שכזה מוצא עניין מתמשך בתחום עיסוקו, ויכול לגשת אל הטיפול ואל המטופל מנקודת התייחסות רעננה בכל מפגש, עד להגשמת מטרות הטיפול.

כשם שאנו מאמינים כי תהליך החלמה מחייב תהליך של למידה מצד המטופל, כך אנו מאמינים כי מטפל יעיל הוא מטפל לומד. מסיבה זו כל מטפלי המרכז מחוייבים לכתיבה והצגת פירות הלימוד שלהם במסגרת אתר המרכז.

אנו מזמינים אתכם כמטופלים להיהנות מפירות תהליכי הלימוד שלנו.

במידה ואתם מטפלים העוסקים בתחומי הרפואה המסורתית, אנו מזמינים אתכם לבדוק את אפשרות שילובכם בצוות המרכז, או לקחת חלק בפעילויות הלימוד, המחקר והכתיבה של המרכז.

ליצירת קשר לחצו כאן.

 

צוות המרכז: 

 

 תמונה אייל

 

אייל שפרינגר Dipl.Ac.Cl.Hb

מייסד המרכז לרפואה מסורתית, ומתווה דרכו המקצועית של המרכז. בוגר הכשרות ברפואה סינית, תזונה איורוודית, צמחי מרפא סינים ומערביים ותזונה מסורתית בארץ ובחו"ל. מטפל במסגרת היחידה לרפואה משלימה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב. עוסק בהכשרת מטפלים למעלה מעשור, וממובילי תחום התזונה המסורתית בישראל. מרכז כיום את  הכשרת המטפלים בתזונה סינית מקרוביוטית מטעם המרכז לרפואה מסורתית בקמפוס ברושים, באוניברסיטת תל אביב. בעל ניסיון רב בטיפול במגוון מצבים רפואיים, תוך שימוש בידע נירחב והבנה מעמיקה של תהליכי מחלה, המשלבים גישות מסורתיות שונות וניסיון שנירכש בעבודה במוסדות רפואיים. מאמין בכוח ההחלמה של הגוף אותו ניתן לעורר באמצעות טיפול נכון. עוסק בסיוע, שיקום וטיפול למתמודדים עם סרטן, מחלות אנדוקריניות, המטולוגיות, בעיות פריון, ומצבים מורכבים נוספים. במקביל נהנה לסייע למעוניינים לשמור על בריאותם. למידע מפורט אודות אייל שפרינגר לחצו כאן.

 

 

 

 

עדו 2אפקי

 

עדו ברק Dip.Ac.CH גילאי 50+

מטפל ברפואה סינית עתיקה: דיקור, צמחי מרפא ותזונה סינית מקרוביוטית. מתמחה בתזונה מקרוביוטית קלאסית אותה למד במספר מסגרות. מתמקד בגילאי 50+, שיקום והתאוששות ממצבי חולשה, מחלות כליות ודרכי שתן, מחלות עיכול ועוד. לפרטים נוספים אודות עדו ברק לחצו כאן.

 

 sharon benraf8 for nrg

שרון בנרף Bed .FA   Dip.Acu.CH     נפש

מטפלת ברפואה סינית עתיקה: דיקור, צמחי מרפא, תזונה. מתמקדת בתמיכה ובליווי תהליכים רגשיים באמצעות כלים המצויים ברפואות המסורתיות, עם זיקה מיוחדת לעבודה עם צמחי המרפא. העבודה עם הנפש כנקודת מוצא, אינה מבטלת את ההתיחסות לתסמינים גופניים הנלווים (ולעיתים אף הראשונים להציק...) לסיפור המקרה. בעלת רקע בעבודה עם נוער בסיכון, נפגעות תקיפה מינית, ומתמודדים עם התמכרויות והפרעות אכילה (הטיפול אינו סותר טיפול פסיכולוגי ואף יכול לבוא כתמיכה במקביל אליו). לפרטים נוספים אודות שרון בנרף לחצו כאן

 

 

 

 

 

.

 

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

באנר